Ücretsiz Oyunlu Steam Hesapları

Bedava Oyunlu Steam Hesapları

Merhabalar, tekrardan bir hesap konusu ile karşınızdayız. Bu yazımızda bedava oyunlu steam hesapları çok istek geldiği için elimizden geldiğince bedevaoyunhesaplari.com ziyaretçilerine hesap vermek için elimizden gelenini yapacağız. Biliyorsunuz ki değerli ziyaretçilerimiz için sürekli olarak oyun hesapları ve popüler sitelerin ücretsiz hesapları ve promosyon kodlarını sizler için paylaşımını yapmaktayız. Dilerseniz aşağıda bu hesapları paylaşmaya başlayalım

Bedava Oyunlu Steam Hesapları 2020

Bu steam hesapları kesinlikle çoğu bize aittir. Bu yüzden başka yerde paylaşılmamasını önemle rica ediyoruz. Bu hesapların çoğunluğu bize ait olması ile birlikte sosyal medya’da paylaşılan çalışan bazı steam hesaplarını sizler için derleyip sitemizde’de paylaşıyoruz. Bu İnternet ortamında paylaşılan hesaplar genellikle oyunlu steam hesabı olup ve PUBG, CS GO Prime, Fortinite hatta bazı hesaplarda Forza, ETS gibi popüler oyunlarda bulunmaktadır. Bu hesaplar bazıları hiç çalışmayabilir ve hata verebilir. Bunun sebebi ise bu hesapları paylaştığımız anda anlık olarak hemen kullanılmaktadır. Lütfen bu hesapları aldığınızda şifresini değiştirmeyin. Eğer sitemiz üzerinden aldığınız hesabın şifresini değştirirseniz biz kendimiz bu hesapların şifresini eski hale getirip tekrardan sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz. Hemen steam hesaplarını paylaşmaya devam edelim.

Kullanıcı AdıŞifresi
ozantatar211ozi054452359121
shipgoalcocostars_
vidamarvadadan34551899
robertocieslakcieslak
selal_638911207
pattuzzojunior080286
victorfjgjanne2013
nerocastlesectusempra
bulbuljack136728094
hatayliserooserom++209
markeualanis1674
israelfilho3lifefantasi23
ajino2323071990
claudiogarcia2japao##123
wanderson22000260198
maikofsouzaGoleirobom1
verianonacifbandalaser
hasan_sabbah3100244562219
corumlumuratalpAlp71muro
servanhexlohexlos371
agab21kekecim210
horansandresQw1234567
channelimchenvegen**
fotosandmotos83Zencimurato
beyazenci771zencimusa771

Bu hesapların çoğunda bir çok oyun mevcut diyebiliriz. Bu hesaplardaki oyunları lütfen başka hesaplara transfer etmeyiniz. Bu hesaplardaki oyunları sizler için paylaşıyoruz. Ayn zamanda gelen yoğun istek üzerine paylaşımlar yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.

Bedava Guardsız Steam Hesapları

Sizler için paylaştığımız bu hesaplar kesinlikle Guardsız Steam Hesapları olduğunu söyleyebiliriz. Bir çok kişi sitemizden aldığı hesapları guard olduğu için hemen doğrulamaya takılmaktadır. Hiç merak etmeyin bunu düşündük ve sitemizde bulunan tüm bu hesaplar guardsız hesaplardır. Bu yüzden sizde bu hesapları aldıktan sonra giriş yapınca kesinlikle guard ile karşılaşmayacaksınız. Sizler için gereken tüm önlemleri aldık ve hemen sizde oyunların tadını ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Eğer paylaştığımız bu bedava steam hesapları şifreleri değiştirilip yada ban yemiş ise sizler için en yakın zamanda yeni hesaplar ile değiştireceğiz. Bu hesaplardan haberdar olmak için sitemize abone olmanız gerekir. Hemen sitemiz üzerinden bu işlemi yapabilirsiniz ve eklenen hesaplardan kolayca haberdar olabilirsiniz.

Lütfen herkes bir adet kod kullansın eğer size kod kalmadı ise yorum kısmından bize yazınız. isim ve mail ( mail bilgisi gizli kalacaktır.) istediğinizi yorumdan yazınız biz size mail olarak kod göndereceğiz…

Etiket(ler): , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Ücretsiz Oyunlu Steam Hesapları için 4 cevap

 1. Efe diyorki:

  Abi giremedim banada hesap verirmisin

 2. mert diyorki:

  abi kalmamış yav bi el at e postaya

 3. cüneyt diyorki:

  ben hiçbir hesaba giremedim rica etsem bana da göderebilir misiniz

 4. cüneyt batı diyorki:

  ben hiçbir hesaba giremedim rica etsem bana da göderebilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir