Ücretsiz Point Blank Çarlar

Son dönemde yaşanan salgın vs. durumlardan ötürü vaktimizin çoğunluğu telefon, bilgisayar veya tablette zaman geçirmek zorunda kaldık. Buna nazaran oyun geliştiricilerinde daha fazla mesai harcamalarına neden oldu ve yeni oyunlar türemeye başladı. Oyunlar Kategorisine, oynanış biçimine ve atmosferine göre bir bakıma insanı gerçek hayattan soyutlayıp bambaşka bir evrene yollarken bireylerin eğlence dolu dakikalar yaşamasını sağlıyor. herkesin kendi stiline ve beğenisine uyan bir tane alternatif bulmak mümkün. Söz gelimi çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunlardan hoşlanıyorsanız Point Blank oyunu sizler için iyi bir tercih olacaktır.
Point Blank Bedava Çarlar
Oyunun piyasaya girişi biraz eskilere dayanıyor. 2008 senesinde Güney Kore merkezli Zepetto’nun yazılımcıları tüm tasarımları ve kodlamaları tamamladıktan sonra ürünü kullanıcılarla buluşturdular. Türkiye’deki dağıtım hakkı Nfinity Games’e ait. Oynanış mekanizması ise benzerlerinden ayrılırken aslında insanları kendisine çeken özellikler de burada başlıyor. Bahsettiğimiz üzere Ücretsiz Point Blank bedava çarlar arayanlar da yine aynı düşüncede hareket etmekteler. Çünkü oyunda bir rütbe sistemi söz konusudur. İlk kez hesap açtıysanız askeri öğrenci rütbesiyle arenaya girersiniz. Devamında kazanılan mücadeleler, alınan puanlarla mareşale kadar yükselirsiniz.
Ayrıca belirtmek gerekir ki bazı eşyaları ve silahları edinebilmek için de biraz para harcamalısınız. Premium şeklinde nitelenen itemleri ücretsiz çar içerisinde de bulabilirsiniz. Dolayısıyla hiçbir masrafa gerek kalmadan güçlü bir karakterin sahibi olurken diğer insanların para harcayarak aldığı eşyalarla da karakterinizi donatabilirsiniz.
11 adet değişik modlar ve birbirinden farklı haritalar eğlencenin seviyesini ve heyecanını daima diri tutuyor. CT Force ekibine dahil olursanız polis olarak isyancılarla mücadele edip ülkenizi savunursunuz. Free Rebels adıyla bilinen ayrılıkçı örgüt de isyanlar çıkarıp polisle çatışır. Bu çetin savaşta ücretsiz Point Blank hesapları aracılığıyla öbür oyuncularla başa baş bir performans gösterirsiniz. Neticede önceden bazı detayların bulunması ve güçlü ayrıntılarla donatılması arenada işinize gelecektir.
Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: hax2an.q
Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: f589ffd
Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: 5redouan
Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: 5youssaa
Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: jarthur12
Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: enbilgin.net
Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: emedczg656
Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: izine.1
Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: diarra1
Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: 6azx_adeed

NOT:Eğer Eğer Boşta Point Blank hesabı bulamadıysanız  yorum bölümüne yazın e-posta adresine mail atılacaktır. (e-posta adresinizi doğru yazınız, yoğunluğa bağlı olarak maksimum 48 saat içinde mail gönderilecektir, spama düşebilir.)

Etiket(ler): , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Ücretsiz Point Blank Çarlar için 1 cevap

  1. Eyüp can diyorki:

    Bu oyuna bayılıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir