Ücretsiz Spotify Hesapları

Müzik dinleme servisleri korsanların önüne geçerken dinleyicilerin de kaliteli müzikle buluşmasına olanak sağladı. Eskiden Spotify ve benzeri uygulamalar yokken insanlar MP3 gibi formatları farklı sitelerden indirerek ancak müzik dinleyebiliyordu. Gelgelelim artık hem sanatçıyı hem de dinleyicileri mutlu edecek platformlar mevcut ve buralardan istenildiği gibi şarkı dinlenebiliyor. Bedava Spotify hesapları edinenler, platformların belirlediği aylık veya yıllık ücretlendirmelerden kurtulurken genel manada üye olmayı amaçlıyorsanız cebinizden belli meblağın çıkacağını bilmelisiniz. Yine öğrencilere, ailelere özel paketler de hazırlayan Spotify bedava olarak sadece ilk 1 ay veya 3 ay süre tanıyor. Ardından belirli aralıklarla kartınızdan para çekildiğinde üyeliğiniz devam ettirilir. Aksi durumlarda üyelik askıya alınır ve premium bazda özellikleri kullanamazsınız. Spotify premium hesap bedava veriyorsa pek tabii ki her zaman böyle bir olanak tanıyamaz. Neticede dinlenme başına müzisyenlere ve şirketlere ödeme yaparken ticari bir oluşum olarak yayın hayatını da sürdürebilmelidir. Normal kullanıcıları bazı özelliklerden mahrum bırakıp reklam izletirken Spotify premium hesaplar ise olabildiğince geniş hareket alanına sahipler.

Bedava Premium Spotify Hesapları

Şirketler yeni işlerini piyasaya sürerken insanları bir araya toplayabilmek, kısa sürede milyonları yakalayabilmek adına ilk aşamada bedava imkanlar sunar. İstenilen seviye gelindiğinde de yavaş yavaş ücretli metotlar duyurulmaya başlanır. Genel kitle bahsettiğimiz bu gelişmelerden memnun kalmasa da ulaştığı konforu kaybetmek istemeyenler t

abii ki gereken ücreti karşılar. Örneğin düzeli ve iyi bir gelir sahibi olmayan öğrenciler gibi kişiler de bedava Spotify premium detaylarını sürdürmeyi planlar. Geçmişte sanal kartlar vasıtasıyla Spotify premium hesapları daima kullanıma açıktı fakat yazılım geliştiriciler bu açığın da önüne geçti. Dolayısıyla yasal yollardan bedava Spotify premium hesap bulmanızdan başka çözüm yolu yok. Yine de kampanya mahiyetinde verilecek 2020 yılında ve sonrasında rahatlıkla kullanılabilecek bedava hesapları bulabilirsiniz.

Güncel 2021 Spotify Bedava Premium

Spotify uygulamasına girdiğinizde aslında kulak zevkinize hitap eden nice şarkıcının, grubun olduğunu fark edersiniz. Aslında uygulama tam da bu amaca hizmet ediyor diyebiliriz. Neticede adını bildiğiniz veya sevdiğiniz bir şarkıyı her türlü platformdan açabiliyorsunuz. Lakin müzik zevkinizle denk düşecek ve kaliteden de ödün vermeyecek yeni işleri bulabilmek pek kolay olmuyor. Spotify bedava premium denediğinizde öncelikle rahatlıkla şarkılar arası geçiş yapıldığından beğenmediklerinizi eleyebilir ve bir sonrakini dinleyebilirsiniz. Bu da reklam ve şarkı geçme sınırı engelini aşmanız anlamına geliyor. Bedava Spotify hesapları güncel olarak hazırlanırken bahsettiğimiz özellikleri herkes beğendiğinden önceden yazılmış hesap detayları başka kişiler tarafından değiştirilmiş olabilir. Bu yüzden en yeni Spotify hesapları aşağıda bedava ve ücretsiz şekilde görebilirsiniz.

Ücretsiz Premium Hesaplar

Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: csajja12

Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: ydik.hi

Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: faser.m

Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: lskand77

Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: smahe25

Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: qharvey9

Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: 4mosad.

Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: 7bhonsle.

Etiket(ler): , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir