UE BOOM koltuğu UE BOOM 2’ye devretti

0

Taşınabilir hoparlörlere olan ilgi her geçen gün artıyor. Müziği gittiği her yere taşımak isteyen ve bunu yaparken ses kalitesinden ödün vermek istemeyen kullanıcılar kendilerine uygun bir Bluetooth hoparlör ediniyor. Gün geçtikçe bu pazar da daha rekabetçi bir hale geliyor. Son olarak, Ultimate Ears tarafından tanıtılan Ultimate Ears UE BOOM 2 de yakın zamanda rekabete katılan Bluetooth hoparlör modeli olarak karşımıza çıktı.

Tüm IFA 2019 haberlerini ve videoları buradan görüntüleyebilirsiniz.

UE BOOM’un devamı Ultimate Ears UE BOOM 2

Ultimate Ears markasının UE BOOM ile başlayan macerası ikinci nesil ile devam ediyor. Ultimate Ears UE BOOM 2 özellikleri ile dikkat çeken bir Bluetooth hoparlör modeli.

IPX 7 sertifikası ile suya dayanıklı olan hoparlör aynı zamanda 15 metreye kadar yükseklikte düşmeye de dayanıklı olarak karşımıza çıkıyor. 360 derece hoparlör olan UE BOOM serisinin devamı olan UE BOOM 2’nin tabii ki önceki nesline göre bazı avantajları var. Bunlardan biri yüzde 25 daha fazla ses gücü sunması. Ayrıca, 30 metreye kadar olan kablosuz bağlantı mesafesi

15 saatlik pil ömrü sunan Ultimate Ears UE BOOM 2, üzerindeki dokunmatik kontrol özelliği sayesinde telefona dokunmadan şarkıları değiştirmeye olanak sağlıyor.

360 derece ses sisteminin devam ettiği yeni seri de iOS ve Android uygulamalarına sahip. Bu uygulama sayesinde UE BOOM 2 diğer Ultimate Ears hoparlörleriyle de eşlenebiliyor. Telefona kurulan uygulama ile telefon bir kumanda görevi de görüyor.

Uygulama aracılığıyla kablosuz olarak yeni güncellemeler gönderilen UE hoparlörlerin özellikleri de zaman için de artacak gibi görünüyor.

199 euroluk fiyat etiketine sahip olan hoparlörün nar çiçeği, beyaz, siyah, yeşil ve tropik (turuncu-mor) renk alternatifleri bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.