Ünlü CEO’dan Görülmemiş Kestirim: Bitcoin Fiyatı Bu Tabanlarda Salınacak!

0

Bitcoin fiyatı tekrar düşüş trendine girdi ve yazım sırasında 32.700 dolardan işlem görüyor. ADVFN CEO’su Clem Chambers ise can sıkan bir tahminde bulunuyor. Clem Chambers, Bitcoin (BTC)’in bir kapitülasyon aşamasında kısa süreliğine 7.000 dolara kadar düşebileceğine inanıyor.

Clem Chambers: Bitcoin fiyatı kısa süreliğine 7.000 dolara kadar düşebilir

ADVFN CEO’su Clem Chambers, Stansberry Research ile yaptığı son röportajda, Bitcoin’in 10.000 dolara düşebileceğini tahmin etti.  Clem Chambers, en iyi kripto para biriminin dört yıllık halving olayına dayanarak aynı modeli sürekli olarak tekrarladığını açıklıyor. Clem Chambers konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Roket gibi yükseliyor. Bir kaya gibi aşağı iniyor… Aynı döngü. Aynı seyirci. Aynı sürücü ve bu nedenle aynı model.

Clem Chambers, bir kapitülasyon aşamasında Bitcoin’in 7.000 dolara kadar düşebileceğini, ancak lider kripto paranın uzun süre bu seviyelerde kalmayacağını da ekliyor.   

Clem Chambers: Kripto kışı zaten burada! Ama bu birikmek için bir fırsat

Clem Chambers, kripto kışının zaten burada olduğunu söylüyor, ancak bunu daha fazla coin biriktirmek için bir fırsat olarak görüyor. Clem Chambers, 60.000 dolardan satın alanların paralarını geri almak için uzun bir süre beklemesi gerektiğini söylüyor. Elon Musk ve Çin’den bahsetmişken analist, piyasanın teknik nedenlerle hareket ettiğine ikna olduğu için onları “gürültü” olarak reddediyor. Clem Chambers konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ama insanlar bunu birine yapıştırmak isterler ve bir çeşit katalizöre bunu bağlamak isterler.

Clem Chambers’ın BTC’deki düşüş hedefi aşırı görünse de  yakın zamanda 10.000 doların Bitcoin’in “gerçek dibi” olacağını tahmin eden Guggenheim CIO’su Scott Minerd ile aynı tarafta görünüyor.

Efsanevi analist: Bitcoin’de 29.000 dolar çok önemli!

Bitcoin fiyatı, 2018 sonundan bu yana en kötü çeyreğini kaydettikten sonra basın zamanında 32.770 dolardan işlem görüyor.  Kıdemli trader ve usta analist Peter Brandt, yakın tarihli bir tweet’te Bitcoin (BTC)’in günlük grafiğinin “kesinlikle olumsuz” göründüğünü belirtti. Deneyimli analist, boğaların tutması gereken kilit seviye olarak 29.000 dolara işaret ederken, bu bölgenin korunması halinde yükselişin tekrar başlayacağını belirtiyor.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, usta analist Peter Brandt’ın teknik analizinde paylaştığı güncel dikdörtgen modeli belirleyici bir aralık. Analiste göre bu bölgenin korunması ve yukarı yönlü ivme kazanması ile daha iyimser bir piyasadan söz edebiliriz. Ancak usta analiste göre, 29.000 dolar bölgesinin kırılması büyük bir çöküşü beraberinde getirebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.