Ünlü Ekonomist, Bu 3 Altcoin’e Dikkatleri Çekti!

0

Eski Goldman Sachs yöneticisi ve şimdiki Real Vision Group CEO’su Raoul Pal, en büyük kripto para birimi olan Bitcoin ve lider altcoin olan Ethereum’un iki temel özellik nedeniyle diğer kripto pazarlarından farklı olduğunu söylüyor. Bunların yanı sıra Binance Coin (BNB) ve Solana’dan (SOL) da bahsetti.

Raoul Pal, Ethereum ve bu 2 altcoin projesinden bahsetti

Pal, 574.100 takipçisine, bu iki kripto paranın zamanla değerleneceğine inandığı için hem Bitcoin hem de Ethereum’a dikkat çekiyor. Pal, “Kripto paraya nasıl para tahsis edilir: Projenin kanıtlanabilir ağ etkileri var mı? Yoksa gelecekte ağ etkileri olabilir mi? İlk madde, risk bütçesinin daha yüksek, ikincisi ise daha az tahsis edilmesini önerir. BTC ve özellikle de ETH, hepsine sahip. Diğerleri ise henüz belirsiz. ETH katlanarak büyüyor,” ifadelerini kullanıyor.

Ağ etkisi, bir varlığın veya hizmetin daha fazla insan onu kullandıkça daha değerli hale geldiği bir olgudur. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Pal daha önce kripto alanının neredeyse tamamen ağ etkileri tarafından yönlendirildiğini ve endüstrinin olağanüstü bir oranda patlamasına neden olduğunu söylemişti. Pal ayrıca bir kripto varlığının ağ etkisini ölçmek için kullandığı metrikleri de şöyle vurguluyor:

Aktif cüzdanlar ve bunların benimsenmesiyle birlikte üzerine inşa edilen çok sayıda uygulamanın olup olmadığına bakarım. ETH bu konuda çok ileride – BNB ve Solana da potansiyel gösteriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.