Ünlü Milyarder Şaşırttı: Bu Altcoin Piyasanın Önderi Olabilir!

0

Galaxy Digital CEO’su ve ünlü milyarder Mike Novogratz, lider altcoin Ethereum’un Bitcoin’i gölgede bırakabileceğini belirtiyor. Mike Novogratz’ın çok konuşulacak açıklamalarını birlikte inceleyelim…

Mike Novogratz: Lider altcoin Ethereum, Bitcoin’i gölgede bırakabilir

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bloomberg’e 30 Haziran tarihinde verdiği bir röportaj sırasında Ethereum‘un bir gün Bitcoin’i potansiyel olarak değiştirebileceğini söyledi.   Mike Novogratz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence Ethereum, büyük olasılıkla, bir gün ikinci en büyük veya belki de en büyük kripto para birimi haline gelecek.

Mike Novogratz, Ethereum’un lider kripto para birimine kıyasla “çok farklı bir kullanım durumu” olduğundan bahsediyor.

Mike Novogratz: Ethereum üzerine inşa edilecek şeyler, akıllara durgunluk verecek

Ünlü milyardere göre, Bitcoin “güzel tasarlanmış” bir değer deposu olsa da, en büyük rakibi Web 3.0 için temel katman olarak hizmet edebilir. Bununla birlikte Mike Novogratz, Ethereum’un Solana, Terra ve diğer ekosistemler gibi zorlu bir rekabetle karşı karşıya olduğuna da dikkat çekiyor.

Kripto kralı, Ethereum veya diğer platformların üzerine inşa edilecek şeylerin önümüzdeki beş yıl içinde akıllara durgunluk vereceğini tahmin ediyor. Mike Novogratz, müşterilerinin devam eden piyasa düzeltmesi konusunda endişe duyup duymadıkları sorulduğunda, kripto devriminin hala erken aşamalarında olduğunu söyledi.

Mike Novogratz, düzenlemenin sektörü daha da güçlendireceğine inanıyor

Bu nedenle Mike Novogratz, kimsenin aslında kripto paraların ortadan kalkacağını düşünmediğini iddia ediyor. Mike Novogratz, düzenlemenin sektörü daha da güçlendireceğine inanıyor.

Bununla birlikte Mike Novogratz, kripto para birimi topluluğunun dünkü kongre duruşmasının ardından milletvekillerini eğitmek için daha iyi bir iş çıkarması gerektiğini de belirtti. https://bedevaoyunhesaplari.comolarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla kripto para haberi için “Analist: Kurumlar Bitcoin’i 10.000 Dolara İtmek İstiyor!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.