Ünlü Milyarderden Farklı Dogecoin, BTC, ETH ve Altcoin Öngörüleri

0

MicroStrategy’den Michael Saylor, önemli bir DOGE açıklamasında bulunuyor. Michael Saylor, Dogecoin satın almayı Vegas’ta kumar oynamakla kıyaslıyor. MicroStrategy CEO’su, ailenizi yoksullaştırmadığınız sürece Dogecoin üzerinden kumar oynamanın uygun olduğuna inanıyor. Ayrıca milyarder, Bitcoin, Ethereum ve altcoin projeleri için önemli öngörülerde bulunuyor. Michael Saylor’ın BTC ve altcoin yorumlarına birlikte bakalım…

MicroStrategy CEO’sundan ilginç Dogecoin yorumları

Yeni verdiği bir röportajda MicroStrategy CEO’su Michael Saylor Dogecoin satın alıp Las Vegas Rus ruleti oynamak arasında paralellikler çizdi. Michael Saylor konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Elon Musk Saturday Night Live’a çıkmadan önce Dogecoin alacağım. Vegas’a gideceğim ve siyah üzerine bahse gireceğim.

Bununla birlikte milyarder, ailenizi yoksullaştırmadığınız sürece meme hisse senetleri veya meme kripto para birimleri üzerinde kumar oynamanın etik dışı olmadığına inanıyor. Michael Saylor konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yetişkinlere söyleyemeyeceklerini söylememeliyiz. Spor sonuçlarıyla kumar oynamak isterlerse veya Vegas’ta kumar oynamak isterlerse veya bir meme üzerinde kumar oynamak isterlerse… Ailenizi yoksullaştırmadığınız sürece kumar kovanızda olabilir.

Michael Saylor: Bu altcoin piyasası en büyük düzenleyici riski oluşturuyor

Michael Saylor, gelecek vaat eden şirketlere veya kullanım durumları ile kripto para birimlerine para koyanların aslında bir yatırım yaptığını iddia ediyor. MicroStrategy patronu ayrıca, düzenleyicinin belirsiz bir şekilde tüm kripto para piyasası için bir engel olduğunu söylüyor. Michael Saylor konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Onsuz pazarın daha büyük olacağını düşünüyorum.

Michael Saylor, merkezi olmayan borsaların ve merkezi olmayan uygulamaların “çok iddialı” oldukları için en büyük düzenleyici riski oluşturduğunu düşünüyor. Michael Saylor konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Düzenleyiciler şu anda Londra’da Bitcoin ve Ethereum vadeli işlemleri sunan borsalardan memnun değillerse, Bitcoin/Ethereum vadeli işlemleri sunan DeFi borsalarından kesinlikle memnun olmayacaklar.    

Milyarder: Tether FUD’u Bitcoin ve Ethereum üzerinde dalgalanma etkisi oluşturacak

Michael Saylor’a göre, önde gelen stablecoin Tether gibi merkezi olmayan özel para birimleri, merkez bankası dijital para birimleri için “doğrudan bir tehdit” oluşturuyor ve bu nedenle düzenleyici incelemeden kaçamayacaklar.

Milyarder, Tether FUD’unun Bitcoin ve Ethereum üzerinde dalgalanma etkisi oluşturmasını bekliyor.  https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin haberi için “İşte Haftanın En Çok Kazanan ve Kaybeden Altcoin’leri” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.