Ünlü Milyarderler, Bu Altcoin İçin 10 Bin Dolarlık Gaye Koydu!

0

Winklevoss ikizleri, Ethereum’u “Dijital Altın’” olarak ilan ediyor. Kardeşler, destekledikleri lider altcoin Ethereum’un 10.000 dolar olacağını tahmin ediyor. “Facebook’un gerçek sahipleri” olarak da bilinen Winklevoss kardeşler, kurucusu oldukları Nifty Gateway platformuyla, NFT dünyasında geniş bir pazar hazırlıyor. İkizlerin Ethereum iddiaları ise şu şekilde…

Winklevoss ikizleri, lider altcoin ETH’nin 10.000 dolar olacağını iddia ediyor

Ethereum, ikiz kardeşlerden tam not alıyor. Yılın başından bu yana, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, yakında gücüne güç katacak pek çok gelişmeye sahip. SUMZERO CEO’su Divya Narendra ile bir podcast de düşüncelerini dile getiren Winklevoss ikizleri , iddialı bir şekilde ETH’nin dijital altın olduğunu dile getiriyor.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Winklevoss’ların açıklamalarını yaptığı dönemde, Ethereum 2.052 dolardan işlem görüyor. Aynı zamanda, 239,230,407,612 dolar piyasa değerine sahip. 2015’te 1,30 dolardan yükselmeye başlayan ETH fiyatı, 2017’de önemli ölçüde yükselerek 1.000 doların üzerine çıkmayı başardı. Ek olarak, lider altcoin Ethereum, 12 Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.356.99 dolara ulaşmayı başararak, tüm dünyaya ismini duyurmuş oldu.

Divya Nehandra’ya göre ETH, bu ay, 5 ile 10 bin dolar arası olabilir

Kardeşler dışında, Divya Nehandra’da ETH’nin bu seviyelere ulaşabileceğini düşünüyor. Üçlü, hem fikir oldukları aralığın, yıl sonuna kadar gerçekleşebilecek makul bir seviye olduğunu düşünürken, seviyenin ETH için çok yüksek olmadığını da vurguluyor. Ek olarak, Cameron ve Tyler ikizleri, lider altcoin projesinin hafife alındığını da ekledi. Girişimci kardeşler Ethereum’un gelecek güncellemelerle beraber daha da güçleneceğini belirtiyor. Son olarak, bu düşüncelerin, gelecek ETH 2.0 güncellemesi ve London Hard Fork’uyla desteklendiğini belirten kardeşler, en uygun fiyat aralığını 5 ile 10 bin dolar arası olarak kabul ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.