Ünlü Müzikçi, Bu Altcoin’i Seçti: Alım Yapacak!

0

Pop müzik sanatçısı Katy Perry, bir dizi tahsil edilebilir kripto tokeni veya NFT başlatıyor. Bu NFT’ler Theta Labs ile ortaklaşa üretilecek. Katy Perry, anlaşmanın bir parçası olarak popüler altcoin Theta’da da hisse alacak. Ünlü NFT’leri son aylarda dikkate değer bir trend haline geldi. Koleksiyon tokenleri, Katy Perry’nin Las Vegas’taki “Play” konutunun bir parçası olarak tanıtılacak.

Katy Perry, popüler altcoin projesi Theta ile çalışacak!

Pop müzik sanatçısı Katy Perry,  Twitter hesabındaki açıklamalara bakılırsa bir dizi non-fungible token piyasaya süreceğini duyurdu. NFT, Aralık 2021’den itibaren Las Vegas’ta 16 konsere ev sahipliği yapacak olan Perry’s Play Residence’ın bir parçası. Katy Perry’nin NFT serisi, Google Cloud ve Sony gibi büyük kuruluşların doğrulayıcı node’leri tarafından desteklenen Blockchain tabanlı bir akış platformu olan Theta Network ile ortaklaşa üretilecek.

Katy Perry’nin yetenek ajansı Creative Artists Agency, popüler altcoin Theta için de bir doğrulayıcı node olarak hizmet veriyor. Anlaşmanın bir parçası olarak Katy Perry, Theta Labs’ın azınlık hissesini kendisi alacak. Katy Perry NFT almak isteyenler bugünden itibaren kayıt olabilirler. Bu tokenlerin, “Play” ikametgahını anacakları gerçeği dışında, hangi içeriği içereceği henüz belli değil.

Katy Perry, anlaşmanın bir parçası olarak Theta’da da hisse alacak

Ünlülerin desteklediği NFT‘ler son aylarda popüler hale geldi. Aktris Mila Kunis, Stoner Cats adlı NFT tabanlı bir animasyon dizisine katıldığını duyururken, Jay Z, Sotheby’s aracılığıyla ilk albümünden tokenize bir kapağı açık artırmaya çıkarıyor.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, NFT trendine katılan diğer ünlüler arasında Paris Hilton, Lindsay Lohan, Snoop Dogg, Ellen DeGeneres, Grimes, Twitter CEO’su Jack Dorsey ve diğerleri yer alıyor. Çoğu zaman, bu satışlardan elde edilen gelirler hayır kurumlarına bağışlanır ve ünlüler tarafından kullanılmaz. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.