Ünlü Yönetici Aldığı 3 Altcoin’i ve Bitcoin’in Düşeceği Düzeyleri Açıkladı!

0

Kripto türevleri borsası Hxro’nun kurucu ortağı Rob Levy, piyasadaki gerileme sırasında birkaç altcoin projesinden biriktirdiğini söylüyor. Rob Levy’in altcoin seçimlerini birlikte inceleyelim…

Rob Levy: Düşüşte Bitcoin Ethereum, Solana ve FTT’den aldım!

Delta-Fi’nin yeni bir bölümünde Hxro’nun kurucu ortağı Rob Levy, kripto düzeltmesinin tam olarak dibini bulmakla ilgilenmediğini söylüyor. Piyasalar yön arayışındayken Rob Levy, Bitcoin, lider altcoin Ethereum, nispeten yeni akıllı sözleşme ağı Solana (SOL) ve kripto borsası FTX’in yerel tokeni olan FTX Token’ı (FTT) biriktirdiğini söylüyor. Rob Levy konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

En iyi performansı gösterecek şeylere sahip olmak istiyorum. Ve eklemeye devam edeceğim…  Bitcoin’e 45.000 dolardan eklemekten mutlu oldum… Bu benim için çok daha uzun bir oyun. Gürültü tarafından yıkanmak istemezsin. Etrafta ne olacağını düşünüyorum? Bence Ethereum, insanlar buna yeni yeni alışıyor… Hala insanların girdiği o aşamadayız… Kilit pozisyonlarıma ekliyorum. Bitcoin Ethereum, Solana, FTT bence kesinlikle iyi…

Hxro’nun kurucu ortağı: Altcoin projesi FTT bazı insanları korkutabilir!

Rob Levy, özellikle FTT’nin bazı insanları korkutabileceğini, çünkü fiyatının büyük düşüşten sonra bile son ayı piyasasında olduğundan 20 kat daha yüksek olduğunu söylüyor. Rob Levy konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

FTT hakkında konuşalım. Diyelim ki 27 dolar, yani satın aldığınız yerden 20 kat daha yüksek. Kullanıcı numarası ne yaptı? Hacimleri ne yaptı? Yanıkları 100 kat arttı. Bunların hepsi daha fazlaysa, o zaman kendimi daha iyi hissediyorum. Farklı bir ürün.

Rob Levy: Tekrar Bitcoin kolayca 20.000 dolara düşebilir

Kripto türevleri borsası yöneticisi, Bitcoin ve bir bütün olarak piyasanın hala çok daha düşük seviyelerde hareket edebileceği konusunda uyarıyor. Rob Levy konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tekrar kolayca 20.000 dolara düşebiliriz. Kendinizi koruyabilirsiniz. Her zaman her şeyde olmak zorunda değilsiniz. Likidite için satmak zorunda olmadığınız sürece, hepsi spot kripto parada olmak, teknik olarak size zarar vermemelidir. Bir Bitcoin, bir Bitcoin’dir. Gelecekte çok daha yüksek olacağını düşünüyorsanız ve satmak zorunda kalmazsanız, orada sorun yok.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin haberi için“Sıcak Gelişme: Binance 2 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Fırladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.