Ünlü Yönetici, Bu Altcoin Projelerine Dikkatleri Çekti!

0

Yatırımcı portföylerinden kitle kaynaklı likiditeyi bir havuzda toplayarak en verimli ticarete olanak sağlayan Balancer, sektörün temel taşlarından biridir ve sadece 5 ayda %450 artışla TVL’de 360 ​​milyar doların üzerine ulaşmayı başarmıştır. Protokolün Büyüme Başkanı Jeremy Musighi ise geçtiğimiz saatlerde 2021 boğa piyasası, Ethereum 2.0 ve geleceğin finansı DeFi hakkında ki düşüncelerini, sorulan sorular eşliğinde paylaştı. Başkan, 2021’in yıldız altcoin ekosistemlerini de yorumluyor…

Jeremy Musighi’ye sorulan ilk soru, DeFi ve boğa ilişkisi hakkında oluyor

DeFi projelerinin 2021’de muazzam bir büyüme kaydetmesiyle, endüstri genelinde çeşitli protokollerde kilitlenen toplam değer, yalnızca Ocak ayına göre 4 kat artarak 80 milyar doların üzerine çıkmayı başarıyor. Bu doğrultuda Başkan Musighi’ye, “bunun arkasındaki ana neden genel boğa piyasası mı yoksa organik bir geçiş mi? sorusu soruluyor. Musighi’nin cevabı ise şu şekilde:

Bence piyasa DeFi’nin ne kadar büyük etki edebileceğinin farkında. Bu konuda, sahip olduğumuz birçok geleneksel finansal hizmetinin ve ürünün yerini almak için DeFi’nin ne kadar önemli olduğu konusunda daha fazla farkındalık ve eğitim getirdiğini düşünüyorum.

Yukarıdaki açıklamalarından yola çıkarak, Musighi’nin DeFi’yi boğanın bir sonucu olmaktan çok, bir nedeni olarak gördüğü kanısına varabiliriz. Başkan ek olarak, bu doğrultuda şu açıklamalarda da bulunuyor:

Yatırımcılar buradaki (DeFi’deki) fırsatı görüyor ve ne kadar büyüyeceğini bildikleri için ona çok fazla sermaye akıtıyorlar. Boğa piyasasını harekete geçiren şeylerden biri de budur. Aynı zamanda, boğa piyasasında fiyatlar yükselir, yeni yatırımcılardan ve dahil olmayan diğer yatırımcılardan daha fazla kişi katılır.

Bir diğer yandan Musighi,

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.