Usta Analist: Perde Gerisinde Derin Cepler Bitcoin Satıyor!

0

Zincir üstü analist Will Clemente, bireysel trader’ların Bitcoin satın aldığını, ancak bu durumun kendi başına sürdürülebilir ralli sağlayamayacağını söylüyor. Clemente, bireysel alıcıların Bitcoin fiyatındaki yüzde 50’lik satışa neden olduğu fikrini yıkıyor. İşte detaylar…

Analist: Bireysel Bitcoin yatırımcıları portföylerine ekleme yapıyor

Analiste göre balinalar satış yaparken, bireysel BTC sahipleri agresif bir şekilde pozisyonlarına ekleme yapıyor. Clemente, “Bitcoin’in fiyat düşüşünden bireysel yatırımcıların sorumlu olduğuna inanılıyor. Ancak veriler, durumun böyle olmadığını gösteriyor. Bireysel yatırımcılar, agresif bir şekilde varlıklarını artırıyor,” ifadelerini kullandı. Clemente, kanıtların, perde arkasında Bitcoin satan “derin cepleri olan” adreslere, yani balinalara işaret ettiğini söylüyor.

Clemente, büyük oyuncuların kripto alanına girmesinin önemini vurgulayarak “Bu durum benimsenme için iyi olsa da, bireysellerin Bitcoin’i trilyon dolarlık bir varlık haline getiremeyeceğini gösteriyor. Bu boğa koşusunun devam edip etmeyeceğinden şüpheleniyorum, en azından ağa belli bir miktarda yeni balinanın gelmesi gerek,” ifadelerini kullandı.

Clemente: BTC geri dönüş yaşayacak

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak da bildirdiğimiz üzere düşüşle geçen Haziran ayına rağmen Clemente, BTC için geri dönüş yaşanacağını düşünüyor. Analist, bir diğer analist olan Willy Woo’nun paylaştığı bir grafiğe dikkat çekerek güçlü ellerin son fiyat düşüşünde yatırımlarını artırdığını ve zayıf ellerden gelen satışları dengelediğini söylüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.