Uzman: DOGE, XRP, ETH MATIC, ADA ve BAKE Temmuz’a Kadar Bu Düzeyleri Görecek!

0

Tanınmış bir kripto uzmanı olan Nina Wright, bazı altcoin projeleri için tahminlerini paylaştı. Nina Wright, DOGE, XRP, ETH MATIC, ADA ve BAKE’ye yönelik iddialı fiyat hedeflerini duyurdu. Uzman bir derece ileri giderek tahminleri için tarih bile verdi.

Uzmandan DOGE, XRP, ETH MATIC, ADA ve BAKE’ye yönelik fiyat tahminleri

Bitcoin ve altcoin piyasası toparlanmaya başladı. Kripto analistleri ve uzmanlarından da boğa odaklı tahminler gelmeye başladı. Tanınmış kripto uzmanı Nina Wright da birkaç altcoin için fiyat tahminlerini paylaştı. Nina Wright, bu fiyat tahminlerinin Temmuz sonuna kadar gerçekleşebileceğini de belirtiyor.  Nina Wright, Cardano fiyatının 3 dolara, Dogecoin (DOGE) fiyatının 1 dolara, Ripple fiyatının 2 dolara, ETH’nin 5.500 dolara, MATIC fiyatının 5 dolara ve BAKE fiyatının 8 dolara ulaşacağına inanıyor. 

https://twitter.com/ninafx_/status/1404137922174017539

Yazım sırasında ise bu kripto paralar uzmanın fiyat hedeflerinden aşağı seviyelerde ticaret yapıyor. Tanınmış kripto uzmanı Nina Wright’ın tahminlerinin Temmuz sonuna kadar gerçekleşip gerçekleşmediğini piyasayı birlikte izleyerek göreceğiz. Ancak kripto paralar söz konusu olduğunda tahminlerin gerçekleşme olasılığının düşük olduğunu da unutmamak gerekiyor. Bu nedenle uzmanın tahminlerinden önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 4 Altcoin Fırlayacak! Bu Seviyelere Bakınisimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.