Vakıf İştirak Liderine Nazaran Kripto Paralar Doları Bitirecek

0

Vakıf Katılım Bankası’nın Genel Müdürü olan İkram Göktaş, kripto paralar ile ilgili oalrak oldukça ilgi çekici açıklamalar yaptı. Başarılı yönetici, bir basın kaynağına konuştu ve kripto paraların er ya da geç doların hakimiyetine son vereceğini söyleyerek dikkatleri üzerine çekti.

Başarılı isim, kripto paralara çok güvendiğini ifade etti. Banka olarak dijital anlamda çok daha geniş bir ürün portföyüne sahip olmayı amaçladıklarını ifade eden Göktaş, gelecekte yapacakları hamleler ile de bu alanda ses getirmeyi umduklarını söyledi. Başarılı yöneticiye göre, kripto paralar da gelecekte büyük bir yankı uyandıracak ve doların er ya da geç hakimiyetini bitirecek.

Yeni Şafak’a konuyla ilgili demeçler veren Göktaş, şunları söyledi:

“…Bugün belki hayal gibi görünen işte birçok tartışma, kripto paralar var. Adı bugün Bitcoin, yarın başka bir şey olacak. Bu bir şekilde hayatımıza girecek. O zaman da doları, avroyu değil, kripto parayı merak edeceğiz. Dünyada tek hakim para birimi kripto para olacak. Diğer para birimlerini unutacağız. Bu kez onlarla uğraşacağız. En çok zarar gören ülke ABD olacaktır. Doların bütün hakimiyeti kaybolacak.”

Göktaş’ın bu açıklamaları, gerçekten de üst düzey bir yetkili tarafından yapılması sebebiyle, Türk kripto para camiasında çok ciddi şekilde dikkat çekti.

Vakıf Katılım Başkanına Göre Kripto Paralar Doları Bitirecek yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.