Vivo Nex 3 resmi teaser sızdırıldı

0

Akıllı telefon üreticilerinin yeni telefonlarını tanıtmak için neredeyse birbirleriyle yarıştığı şu günlerde Vivo’dan da 5G destekli yeni bir amiral gemisi geliyor. Geçtiğimiz saatlerde beklenen Vivo Nex 3 resmi teaser ile karşımıza çıktı!

Vivo Nex 3 resmi teaser ile karşımızda!

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo yeni 5G akıllı telefonunu duyurmak için hazırlanırken cihazın hem tasarımsal hem de donanımsal özellikleri sızdırılmaya devam ediyor. Vivo Nex 2 ile çift ekranlı bir telefon sunan Vivo yeni cihazıyla da dikkat çekecek gibi duruyor.

Eylül’de tanıtılacak olmasına rağmen hakkında çok şey bilmediğimiz Vivo Nex 3, Weibo’da paylaşılan  yeni video ile tasarımsal olarak karşımıza çıktı. Video içerisinde cihaz, arka tarafta bulunan yuvarlak üçlü kamera kurulumuna ve pop-up bir sisteme sahip ikili ön kamera kurulumuna sahip.

Telefonun kenarları oldukça kavisli bir ekrana sahipken, ön tarafta da bizi incecik çerçevelere sahip oldukça büyük bir ekran karşılıyor. Arka panel, altta NEX logosunu ve üst kısmında dairesel bir kamera kurulumunu destekliyor bu da geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan kol saatine benzer sızıntıları doğruluyor.

Cihazın donanımsal olarak neredeyse hiçbir özelliğini bilmesek de 5G desteklemesinin beklenmesinden dolayı, Qualcomm’un Snapdragon 855 Plus işlemcisini kullanması muhtemel görünüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.