Vivo V17 Pro özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı

0

Nex serisiyle adından tüm dünyada bahsettiren Vivo yeni modeliyle gündemimizde. Dört kamerasıyla dikkat çeken Vivo V17 Pro özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı. Bakalım Vivo V17 Pro nasıl?

Vivo V17 Pro özellikleri sızdırıldı

Akıllı telefon pazarında Çinli üreticilerin atağa kalktığı son yıllarda Vivo’da adından bahsettiren markalardan. Şu günlerde Nex 3 modeliyle adından bahsettiren Vivo’nun yeni bir modeli daha gün yüzüne çıktı.

V17 Pro adıyla tanıtılması beklenen akıllı telefonda 6.44 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüklü bir ekran yer alacak. Snapdragon 675 işlemcisinden gücünü alan modelde 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama kapasitesiyle gelmesi bekleniyor. Ayrıca model toplamda 6 kameraya ev sahipliği yapacak.

48 Megapiksellik ana kamera sensörüne 8, 2 ve 2 Megapiksellik 3 kameranın daha eşlik ettiği modelin ön yüzünde ise gizlenebilen 32 ve 2 Megapiksellik kameralar konumlandırılmış.

4100 mAh kapasiteli bataryaya yer verilen modelde ekrandan parmak izi okuma ve NFC teknolojileri bulunacak. Modelin ne zaman tanıtılacağı ve fiyatının ne olacağı ise henüz bilinmiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.