Wall Street Bu Altcoin’i Mi İzliyor?

0

Çoğu altcoin, piyasanın kırmızıya boyanmasıyla, kaydettiği büyümenin çoğunu kaybetti. Bu düşüşe lider varlıklar Bitcoin ve Ethereum öncülük ederken, diğer alternatif isimler dalgalarla beraber sürüklendi. Ancak analist Biraaj T’ye göre, bir altcoin, diğer projelerden farklı hareket ediyor. Gücünü büyük ölçüde koruyabilen bu varlığı, kripto analisti, güncel gelişmeleriyle yorumluyor…

Bu altcoin projesi, 2021 düşüşünde RSI’ya göre kendini koruyor

2021’de kendini korumayı başaran bu altcoin, analistin de sıklıkla bahsettiği Cardano (ADA) oluyor. Analiste göre RSI incelendiğinde, beşinci sıranın sahibi ADA, gücünü korumayı başarıyor. Ekim ayının başından bu yana Cardano’nun değerinin %2.276 gibi büyük bir artış gösterdiğini belirten analist, en son çöküşte, ADA’nın sadece %40 gerilediğini vurguluyor. Ayrıca analistin dikkatini, Ethereum’un 19 Mayıs’tan sonra ADA’dan fazla düştüğü de önemli ölçüde çekiyor.

Ek olarak ADA, 1 dolar bölgesini sıkı bir şekilde koruyor. Analist bu konuda “piyasa genelinde düşüş baskısının azalmasıyla varlığın önümüzdeki haftalarda toparlanması muhtemel” yorumunda bulunuyor.

Altcoin Cardano Grayscale’ın üçüncü en büyük paya sahip varlığı, Wall Street sırada mı?

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere, Grayscale yakın bir zaman önce, Bitcoin ve Ethereum gibi büyük sermayeli fonuna Cardano’yu da ekledi. ADA’nın şu anda %4,26’lık bir payla fondaki en büyük üçüncü varlık olduğunu belirten analist, Cardano’nun şimdiye kadar değerlendirilirken, aniden ve doğrudan listenlemesinin, yatırımcıları merakta bıraktığını ekliyor. Ayrıca analiste göre, Chainlink ve Bitcoin Cash’in ADA’dan daha önce fonlara alınmasına karşın, Cardano’nun ilk günden üstün bir performans göstermesi, projeye ilginin büyük olduğunun net bir göstergesi oluyor.

Ek olarak ADA’nın büyümesinde, Grayscale’ın projeye yatırım yapmaya doğrudan erişim sağladığı yatırımcıların etkisinin çok büyük olduğunu vurgulayan analist, Grayscale’ın Ocak 2021’de bir Cardano Trust için başvuruda bulunduğunu ve

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.