Witcher 3 Blood and Wine vazifelerine nasıl başlanır?

0

Witcher 3 ilk çıktığı zaman birçok oyuncu tarafından beğenilmişti. Gelen DLC paketleri oynanış saatlerini arttırdı. Hikaye DLC’lerinden Blood and Wine ise neredeyse bizlere yeni bir oyun sunmuştu.

Peki, bize 30 saatten fazla oynanış süresi sunan bu DLC’ye nasıl başlanır?

Witcher 3 Blood and Wine görevlerine başlamak

İlk olarak DLC’ye sahipseniz “Yeni Oyun”a basarak “Sadece Blood And Wine” DLC’sine başlayabilirsiniz. Bu seçenek sizi oyunun ana hikayesinden kopararak sadece o DLC’ye odaklanmanızı sağlıyor.

Bu DLC üzerinden ana hikayeye bağlanamıyorsunuz. Eğer oyunun ana hikayesini bitirdiyseniz bu seçeneği tavsiye ederim. Oyun sizi DLC’ye uygun bir şekilde teçhizatlarınızı ve karakter seviyenizi ayarlıyor.

Kontratı sizin için Velen topraklarına getiren altın zırhlı şövalyeler

Witcher 3 Blood and Wine görevlerine devam eden bir oyunda başlamak

Eğer halihazırda oyunun ana hikayesine devam ediyorsanız ve karakteriniz 34 seviye ve üzerinde ise oyun içerisinde DLC’ye erişebiliyorsunuz. DLC görevini aktif edebilmeniz için öncelikle Dandelion’u kurtarmanız gerekiyor.

A Poet Under Pressure (Baskı Altında Bir Şair) görevini tamamladıktan ve Dandelion’u kurtardıktan sonra ekranınızda Blood And Wine DLC’sine erişebileceğinizi gösteren bir mesaj beliriyor.

Bu dakikadan sonra yapmanız gereken tek şey Velen’de ki ilan tahtalarına gidip “Appeal to Sir Geralt of Rivia, the Bridge his Crest” adlı kontratı seçmek oluyor. Kontrat görevini takip ederek Blood and Wine DLC’sine başlayabilirsiniz.

Blood and Wine DLC’sini başlatabilmek için Velen’deki ilan tahtasında bulunan kontrat.

Ayrıca DLC oyuna

90’dan fazla yeni görev

40’dan fazla “ilginç nokta”

30 saatten fazla oynanış süresi

14 bin satır diyalog

100 adet zırh parçası

30’dan fazla yeni silah

20’den fazla canavar ekliyor.

New Game + modu için seviye sınırını 100’e çıkarıyor. Ayrıca DLC 12 adet yeni mutasyon slotu ekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.