Xiaomi, Android 10 için birinci tarihi açıkladı!

0

Android 10’un yayınlanması ile birlikte üreticiler güncelleme için kolları sıvadı. Bazı üreticiler güncelleme tarihlerini açıklarken, Xiaomi Mi 9T gibi modellerin ne zaman güncelleme alacağı resmi açıklama olmadığı için bilinmiyordu.

Xiaomi Mi 9, Mi 8 ve Mi Mix serisi telefonların bu yıl bitmeden güncelleme alacağına dair birçok sızıntı ortaya çıktı. Haberin detaylarına geçmeden önce, aşağıdaki linkten güncelleme alacak cihazları görebileceğinizi belirtmek isteriz.

Xiaomi Mi 9T Android 10 ile gelecek ay buluşacak!

Xiaomi destek ekibi Mi 9T’nin gelecek ayın başında Android 10 güncellemesini alacağını belirtiyor. Bu Xiaomi’nin güncelleme tarihi konusunda ilk açıklaması olurken, Xiaomi Mi 9T ile Redmi K20‘nin aynı cihaz olduğunu hatırlatmalıyız.

Android 10 Beta programına dahil olan akıllı telefon üreticileri arasında Xiaomi’de yer aldı. Bu sayede güncelleme için hazırlıkların daha kısa bir sürede tamamlanacağı ve kullanıcılarla buluşturulacağı belirtiliyor.

Xiaomi Mi 9T özellikleri kısaca hatırlayacak olursak: 6.39 inç büyüklüğündeki AMOLED ekranı 1080 x 2340 piksel çözünürlük sunan telefon, 8 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2.2 GHz hızında çalışan Snapdragon 730‘dan güç alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.