Xiaomi Black Shark 2 Pro tanıtıldı!

0

COyunculara yönelik telefonlara olan ilgi her geçen gün artıyor. Asus ve Razer gibi bilgisayar oyunlarıyla ilişkili büyük şirketler oyuncu telefonlarını kullanıcılar ile buluştururken, Xiaomi Black Shark 2 Pro ile bunlara bir yenisi eklendi.

Geçtiğimiz haftalarda detaylarını sizlerle paylaştığımız telefon, Pro ifadesinden anlaşılabileceği üzere Mart ayında tanıtılan Black Shark 2’nin daha gelişmiş versiyonu. İşte tüm detayları ile Xiaomi Black Shark 2 Pro özellikleri ve fiyatı!

Xiaomi Black Shark 2 Pro özellikleri ve fiyatı

Daha önce duyurduğumuz gibi Black Shark 2 Pro gücünü Qualcomm Snapdragon 855 Plus işlemciden alıyor. Qualcomm Snapdragon 855 ile kıyaslandığında işlemci performansında yüzde 4, grafik performansında yüzde 15 artış sunuyor.

12 GB RAM’e sahip olan ve UFS 3.0 teknolojisini kullanan 128 GB / 256 GB depolama seçenekleri ile gelen telefon, arka tarafında RGB LED aydınlatmaya ev sahipliği yapıyor. Bu şeritler Black Shark logosunun her iki tarafında yer alıyor.

Cihazın 6.39 inç büyüklüğündeki AMOLED ekranı 1080×2340 piksel çözünürlük sunuyor. Ayrıca ekran 34.7 ms seviyesindeki giriş gecikmesi ile oyunculara büyük bir avantaj sunuyor. Bu değer önceki modelde 43.5 ms seviyesindeydi.

Ekrandan parmak izi okuma teknolojisinin kullanıldığı cihazın ön tarafında 20 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.0 diyaframa sahip kamera yer alıyor. Arka tarafta ise 48 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.75 diyaframa sahip ana kameraya, 13 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 diyaframa sahip ikinci kamera eşlik ediyor.

4000 mAh kapasiteli bataryadan beslenen ve 27 W hızlı şarj desteğine sahip olan Black Shark 2 Pro önceki model ile benzer şekilde çok katmanlı dahili sıvı soğutma sistemi ile geliyor. Oyuncuların zevklerine hitap edecek olan birçok farklı renk seneği ile gelen Black Shark 2, 435 dolar başlangıç fiyatına sahip.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.