Xiaomi Mi 9T Pro modüllerine ayrıldı

0

Xiaomi’nin alt markası Redmi’nin orta seviye akıllı telefonlarından Redmi K20, Avrupa’da ve ülkemizde Mi 9T olarak satışa sunulmuştu. Amiral gemisi Redmi K20 Pro modeli ile Avrupa pazarında, Xiaomi Mi 9T Pro olarak adlandırıldı.

Ülkemizde resmi olarak satılmakta olan telefonun dayanıklılık testini sizlerle paylaşmıştık. JerryRigEverything isimli YouTube kanalı bu kez Redmi K20 Pro‘yu yani Mi 9T Pro’yu parçalarına ayırarak söküm aşamalarını gözler önüne serdi.

Xiaomi Mi 9T Pro parçalarına ayrıldı!

Piyasadaki telefonların neredeyse tamamı ile benzer şekilde Mi 9T Pro’nun arka kapağını ısıttıktan sonra pena benzeri bir parça ile yanlardan açmak gerekiyor. Cihazın arka kapağı açıldığında koruyucu plastik ile karşı karşıya kalınıyor.

NFC ve kablosuz şarj işlemleri için gerekli olan bağlantılar koruyucu kapağa entegre şekilde geliyor. Donanımlara tam olarak erişim sağlayabilmek için bu kapağı çıkarmak gerekiyor. Bunun yanı sıra hoparlör gibi parçaların kolayca değiştirilebilir yapıda olması servis açısından bir artı.

Cihazın oldukça zor söküldüğünü görebileceğiniz bu videonun profesyonellere yönelik olduğunu hatırlatmak isteriz. Cihazınızı tamir etmek için sökmenizi tavsiye etmiyor ve doğabilecek sorunlara karşı sorumluluk kabul etmiyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.