Yarım saatte şarj olan Oppo Reno Ace tanıtıldı

0

Reno ailesini gittikçe çeşitlendiren Oppo, Reno serisinin en güçlü ve en yeni üyesi olan Oppo Reno Ace’yi duyurdu. Oppo Reno Ace, Oppo Reno ailesinde genel olarak kullanılan açılır kameranın aksine çentikli ekran yapısı ile bizleri karşılıyor. İşte Oppo Reno Ace özellikleri ve Oppo Reno Ace fiyatı.

Oppo Reno Ace özellikleri

Telefonun ön tarafında 6.5 inç boyutunda ve Full HD çözünürlüğünde bir ekrana yer veriliyor. 20:9 formatındaki ekran 90Hz yenileme hızı sayesinde daha akıcı bir ekran deneyimi sunmayı başarıyor. Ayrıca ekranın üstünde bir de damla çentiğin yer aldığını görüyoruz.

Donanım tarafında Oppo Reno Ace, gücünü Snapdragon 855 Plus işlemcisinden alıyor. Bu işlemciye RAM ve depolama alanı tarafında ise 12 GB RAM ve 128 GB/256 GB hafıza eşlik ediyor. Telefon bu donanımıyla birlikte diğer Oppo Reno modellerinin önüne geçmeyi başarıyor.

Kamera tarafında telefona arkasında 48 Megapiksel (Sony IMX586) geniş açı + 13 Megapiksel telefoto + 8 Megapiksel ultra geniş açı + 2 Megapiksel derinlik sensörü olmak üzere 4 kamera bulunuyor. Telefon kamera konusunda Oppo Reno 10X Zoom kadar başarılı olmasa da 5x hibrit yakınlaştırma yapabiliyor. Telefonun ön tarafında ise 16 Megapiksel çözünürlüğünde kamera bulunuyor.

Oppo Reno Ace’nin asıl dikkat çeken özelliği batarya ve şarj tarafında karşımıza çıkıyor. 4.000 mAh kapasiteli bataryadan beslenen telefon, 65W şarj adaptörü ile kutusundan çıkıyor. Telefon bu adaptör ile birlikte yarım saatte 0’dan yüzde 100’e şarj vaat ediyor.

Oppo Reno Ace fiyatı

Oppo yeni akıllı telefonu için henüz bir fiyat açıklamadı ancak yakın zamanda açıklanması bekleniyor. Daha önceden ortaya çıkan sızıntılar ise Oppo Reno Ace modelinin 500 dolar olacacağı yönündeydi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.