Yeni Erangel haritasından birinci imgeler yayınlandı

0

PUBG Mobile Club Açık (PMCO) Spring Split Global Şampiyonası devam ediyor. Şampiyona devam ederken, PUBG Mobile ile ilgili yenilikler açıklandı. Yeni Erangel haritası için duyurunun yapıldığı etkinlikte Erangel 2.0 müjdelenmiş oldu. Ayrıca, PUBG Mobile The Walking Dead iş birliği de burada duyuruldu. Tencent Games Küresel Yayıncılık Genel Müdürü Vincent Wang, PUBG Mobile Lite için de konuştu.

Erangel 2.0 ile birlikte PUBG Mobile The Walking Dead iş birliği de açıklandı

Tencent Games Küresel Yayıncılık Genel Müdürü Vincent Wang, 15 milyondan fazla oyuncuya sahip PUBG Mobile’ın başarısına dikkat çekti. Oyuncu geri bildirimlerinin oyunun gelişimi için hayati önem taşıdığını söyleyen Wang, mobil oyuna yeni içerikler eklemek için çalışmaların devam ettiğinin de altını çizdi. Yapılan açıklamalarla birlikte yeni Erangel haritası da müjdelendi. Erangel 2.0 ile birlikte oyunun en eski haritası tamamen yenileniyor. Grafiklerin ve genel kalitenin önemli ölçüde iyileştirildiğini söyleyen Wang, yeni Erangel haritası için ‘Çok yakında hayata geçecek’ açıklamasını yaptı.

Etkinlikte, PUBG Mobile The Walking Dead iş birliği de açıklandı. Ancak söz konusu iş birliğinin detayları hakkında net bir bilgi verilmedi. Beklenen bilgiler yılın ilerleyen aylarında netlik kazanacak. Yeni bir zombi modu üzerinde çalışıldığı biliniyordu. Ancak bunun PUBG Mobile The Walking Dead iş birliğinin bir parçası olup olmayacağına dair şimdilik hiçbir bilgi yok.

Yapılan son duyuru ise düşük RAM ve özelliklere sahip telefonlar için optimize edilmiş PUBG Mobile Lite cephesinden geldi. PUBG Mobile’den farklı bir haritaya sahip olacak versiyonda 10 dakikalık kısa maçlar oynanıyor. Wang, “Lite versiyonunu hazırladık, çünkü dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların PUBG Mobile deneyimi yaşamasını istiyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.