Yeni Galaxy A serisi üyeleri için Android 10 muştusu

0

Samsung’un son dönemde oldukça hızlı popülerleşen Galaxy A serisi, yeni modelleri ile kısa süre içerisinde kullanıcıların karşısına çıkacak. Yeni gelen modeller arasında yer alan Galaxy A71 ve Galaxy A91 için Android 10 sızıntısı ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A71 ve Galaxy A91 için Android 10 sızıntısı

Samsung’un A serisi dikkat çekmeye devam ederken, yeni orta segment cihazlar hakkında bilgiler de gelmeye devam ediyor. Yeni çıkan sızıntılar, Galaxy A71 ve Galaxy A91’in farklı zamanlarda farklı pazarlarda sunulacağını gösterdi.

Avrupa tarafında 2020’nin baharında çıkması beklenen cihazlar, Avrupa’dan önce Hindistan pazarına sunulacak. Android sürümü hakkında henüz net bilgiler olmayan cihazların hem Avrupa’da hem de Hindistan’da Android 10 ile kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Ayrıca isabetli sızıntılarıyla tanınan DroidShout’un bildirdiklerine göre yeni Galaxy A71 ve Galaxy A91 kutudan Android 10 ile çıkacak ilk cihazlar olabilir. Çünkü DroidShout, Samsung’un cihazları Hindistan pazarına kısa süre içerisinde sunmasını bekliyor.

Fakat birçok farklı kaynak da cihazların en erken pazara çıkış tarihini 2020 olarak görüyor. Cihazların yakın zamanda kullanıcılara sunulup sunulmayacağını hep beraber göreceğiz. Ama Galaxy A serisi uzun süre daha birçok kullanıcının tercihi olacak gibi duruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.