Yeni Türk Kripto Borsası Açıldı! Birçok Altcoin Listelenecek

0

Özellikle son dönemlerde kripto para birimlerinin epey bir popülerlik kazandığı Türkiye’de, yeni bir kripto borsası açıldı. 4 milyon dolarlık bir yatırım alan ABStocks isimli bu borsa, önümüzdeki günlerde Bitcoin (BTC) ve pek çok altcoin projesini listeleyeceğini açıkladı.

Yeni bir Türk kripto borsası faaliyete geçti!

AB Group Holding’in 4 milyon yatırımı ile faaliyete geçen ABStocks, 2020 yılının Şubat ayında Bitospher adıyla kurulmuştu. Borsaya yatırım yapan AB Group Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, kripto para birimi alanının düzene girmesini ve Türkiye’nin bu alanda güçlü bir ülke olmasını amaçladıklarını söyledi. Ayrıca, yakında, Avrupa ve Amerika’ya açılmayı planladıklarını belirtti. Borsanın temel mottosunun; yatırımcıları zarara uğratabilecek altcoin’lerden uzak durmak olduğunu açıkladı. Toplumu yanıltan ve manipülasyona açık olan altcoin’leri listelemeyeceklerini belirtti.

“Pek çok altcoin listelenecek”

Borsada şu anda ABGCoin mevcut durumda. Bayrak, Bitcoin (BTC) ve diğer altcoin’lerin yakında listeleneceğini duyurdu. Açıklamalarda ayrıca borsanın saniyede 1 milyon işlem yapabilme kapasitesine dikkat çekildi. Ayrıca stop loss ve soğuk cüzdan özelliklerinin de olacağını belirtti. Türkiye’ye dair diğer kripto para haberleri için https://bedevaoyunhesaplari.com olarak hazırladığımız “Türkiye’den Manzaralar: Gelin Damada Altın Yerine Kripto Para!” isimli haberimizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.