Yeniden Elon Musk Yeniden Elon Musk! İşte Yeni Kripto Para Açıklaması

0

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, kripto para birimlerine yönelik paylaşımlar yapmaya ve piyasayı etkilemeye devam ediyor. Elon Musk, son dönemde Bitcoin’e yönelik eleştirel yorumlarıyla topluluktan tepki aldı. Bugün kendisine bir Twitter kullanıcısının soru sorması üzerine Elon Musk, kripto paraları desteklediğini belirtti. Ayrıca Elon Musk asıl savaşın fiat paralar ile kripto paralar arasında olduğuna da dikkatleri çekti.

Ünlü milyarder, tepkiler büyürken kripto para birimlerini desteklediğini açıkladı

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Dogecoin (DOGE)’e yönelik patlayıcı paylaşımları ile biliniyor. Ayrıca ünlü milyarder, Bitcoin’in de sıkı bir savunucusu oldu. Ancak son zamanlarda Elon Musk, karışık yorumlarda bulunarak piyasanın tepkisini çekti. Elon Musk kısa süre önce Bitcoin madenciliğinin verimsiz ve enerji yoğun olduğunu belirterek kripto parayı eleştirdi. Ayrıca ünlü milyarder, BTC dışında temiz enerji kullanan alternatif kripto paralara da baktıklarını açıkladı.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Elon Musk’un bu açıklamaları tepki çektikten sonra ünlü milyarder daha da ileri gitti ve Tesla’nın elindeki BTC’leri satabileceğini ima etti. Bu yorumlar piyasadan milyarları sildi. Bu nedenle kripto para yatırımcılarının Elon Musk’a tepkisi büyüyor. Her ne kadar da Elon Musk, Tesla’nın BTC’lerini satmadığını belirtse de kullanıcılarda tepkisel yorumlar gelmeye devam ediyor.

Elon Musk: Gerçek savaş fiat ve kripto paralar arasındadır

Bugün bir Twitter kullanıcısı Elon Musk’a “Elon Musk, kripto paralar yüzünden size kızan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?” diye sordu. Elon Musk ise bu soruya kripto paraları desteklediğini ve asıl savaşın fiat paralar ile kripto paralar arasında olduğunu vurgulayarak yanıt verdi. Elon Musk konuya yönelik şunları söyledi:

Gerçek savaş fiat ve kripto parlar arasındadır. Dengede, ikincisini destekliyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.