Yüzüklerin Efendisi The Rings of Power Yeni Fragman

0

Duyurulduğu ilk günden beri dizi ve Yüzüklerin Efendisi hayranlarının en çok konuştuğu şeylerin başında, önümüzdeki aydan itibaren Amazon Prime Video’da yayınlanacak olan The Rings of Power geliyor. Diziden fragmanlar yayınlanmaya devam ederken serinin yapımcısı ve yönetmeni Peter Jackson, Amazon’dan şikayetçi olmuştu.

2 Eylül’de yayın hayatına başlayacak olan dizi için fragmanlar yayınlanmaya devam ediyor. Bugün Amazon Prime Video’nun ve dizinin resmi Twitter hesabından yeni bir fragman daha paylaşıldı. Orta Dünya’nın kaderi onların elinde tweeti ile yayınlanan 30 saniyelik fragmana gelin birlikte bakalım.

“Orta Dünya’nın kaderi onların elinde”

Yeni yayınlanan fragman, Orta Dünya’nın kaderi, Sauron’un dönüşü ve ortak düşmanlarla savaşmak için birlik olmaya çalışan elfler ve cüceler gibi birçok şeyi gözler önüne seriyor. Fragmanda, Orta Dünya’da uzun süredir korku salan kötülüğün yeniden ortaya çıkışıyla yüzleşiliyor.

Yüzüklerin Efendisi destanından birkaç bin yıl önceyi konu alan The Rings of Power’da Saruman, Gollum, Gandalf ya da Frodo’nun yer alacağı biliniyor ancak şimdiye kadar yayınlanan fragmanların hiçbirinde bu karakterleri göremedik. Yayınlanmasına oldukça kısa süre kalan diziden yeni fragmanlar gelip gelmeyeceği ve bu fragmanlarda bahsettiğimiz karakterlerin yer alıp almayacağı büyük bir merakla bekleniyor.

2 Eylül’de yayınlanacak olan dizinin fragmanı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.